Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Жіночість / UA Избранное

Жіночість © Олександр Ладик / Alexander Ladik. 2013
 UA

Жіночість це:

Вірність:
Залишайтеся завжди вірними собі, своїм відчуттям Справедливості, що мають спиратися на відчуття Чистоти. Чистота — це відсутність всього зайвого. Чистота проявляється в Строгості та Природності! Приберіть зайве зі своєї душі, і ви ніколи не спіткнетеся, тому що цим ви відкриєте шлях Любові, яка увіллється в вашу душу. Не зразу, поступово по крапельці наповнить її, і утворить той стрижень, який подібно Мечу Істини не дасть вам впасти.
Захист:
Не підпускайте до себе нічого нечистого, що викликає біль у вашому сонячному сплетінні й хвилює вас. Тьма може отруїти вас непомітно і її дуже важко буде позбутися — тільки шляхом страждання (і не тільки вашого, але й ваших близьких).
Світло всередині вас:
Створіть у собі Вогнище Туги за Світлом, у якому має незгасно горіти вогонь, але не обпікаючи вас і ваших близьких, а надихаючи, підтримуючи, який даватиме свої іскорки іншим, зміцнюючи і збагачуючи їх полум'я.
Керівництво:
Навчіться прокладати правильні шляхи для ваших чоловіків і дітей. Не треба їх тягти на цей шлях, навчиться чекати. Але якщо вони визначили ваш шлях правильним, не прибирайте свої руки, оберігайте своїх ближніх, прислухайтеся до них. Навчіться слухати і розуміти.
Радість:
Навчіться радіти всьому, що дає вам Господь Бог і дякувати Його слугам. У радості молитва здіймається вгору, зміцнюючи ваш стрижень душі і наповнюючи його силою. В радості іскорки з вогника всередині вас розлітаються в різні боки і підживлюють довколишніх. Жінка не повинна бути суворою і нещасною. Це отруює інших. Навчіться бачити хороше в дрібницях.
Краса:
Бережіть красу, вона прокладає шлях вгору і вчить вас гармонії і справедливості.

© Записано Наталією Ладік, 2013.

Читайте також: «Люби ближнього, як самого себе!»

Читайте: «Женственность»Flag Counter

Прочитано 1271 раз Последнее изменение Среда, 09 Сентябрь 2020 23:26

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи