Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Суть Правди. Хто є правим? / UA

У пошуках вищої Правди © Олександр Ладик / Alexander Ladik. 2018
 UA
Чому виявляється чимало суперечностей і ламається так багато списів саме тоді, коли нібито прагнуть набути Правди? І чому існує безліч поглядів на одне й те ж саме поняття Правди? Де шукати критерій справжності і в чому полягає її суть?
У повсякденності кожен стикається зі словами, сенс яких сприймається несвідомо за звичкою і за прийнятими у суспільстві критеріями правил і встановлених понять. Зокрема, самозрозумілі слова «правий», «правильний», «правдивий» майже ні в кого не викликають сумнів у своєму, очевидному прозорому сенсі.
Багато хто чув також у політичній термінології, про поняття «праві сили». Під цими ідеологічними структурами розуміють суспільні об’єднання націоналістичного спрямування. Але при цьому мало хто замислювався, звідки походить само поняття «правий». На жаль, більшість людей в усіх важливих ідеологічних речах шукає лише критерій зручності для себе, але питання, де шукати Правди, потребує глибшого дослідження.
З давнини слово «правий» означало саме того, хто має рацію, хто робить все правильно, чинить за правилами, себто за законом. Етимологія слова виявляє, що «Правий» походить від слова «Правило», «Правда», які в свою чергу походять від давнього слов’янського поняття «Правь», що означало вищий світ, царину Асів (богів), і звідти виходить також слово «Правитель» і «Правити», а також «справжній» і «насправді».
Істинний Правитель завжди підпорядковується найвищим Правилам і Законам і тому спроможний правити, порядкувати відповідно до Законів Божої Волі. Саме це і зветься Справедливістю, адже в це величне слово також закладений корінь Право, Правило (себто Закон)!
Але й кожна людина свідомо чи несвідомо вже встановлює в своєму житті певні правила, які можуть свавільно спричиняти безлад навкруги або ж стати справжнім відображенням вищих Законів. А мета кожної особистості як свідомого духу — привести всі свої діяння відповідно до принципів дії живих і багатогранних Законів Божої Волі, тобто навчитися правильно жити. Людський дух наділений Свободою Волі, бо є іскрою і живим проявом Божої Волі, а тому несе невідворотну відповідальність за все, що вчиняє.
Отже установчі Правила Буття, що їх можна також визнати животворними Законами Всесвіту, походять від одвічної Правди Всемогутнього і Всевладного Творця, постають із Істини — всього того, що є насправді, і є незалежно не від кого і не від чого!
Серйозний дослідник збагне, що воістину правим може бути лише той, хто дотримується найвищих Законів буття. Адже все йде згори, від «Праві», з Праджерела Божої Правди, що встановлює у Всесвіті живі, досконалі, незмінні й непохитні Закони. Ми ж, люди, як створіння Бога і як Його малі слуги, а не раби, маємо пізнати ці живі Закони Божої Волі, як мореплавці досліджують всі сильні течії океанів і морів та послуговуються ними, щоб, оминаючи всі небезпеки хибних шляхів, дістатися своєї мети — щастя свідомого буття!
Слово «справи» також несе в собі корінь «прав» і означає людські діла, діяння. І це нам вказує, що єдина Божа Сила йде згори, яку людина здатна лише позичати, і, подібно до лінзи, має змогу за власним волінням спрямовувати цю Силу, відповідно до свободи волі, яку зроду-віку Бог вклав у людський дух. А отже людські справи мають втілювати Закони Божої Правди!
Саме тому всяк, хто прагне набути правоти, вчиняти все в житті правильно, бути правим на своїх шляхах, має пізнати живі Закони і довколишній світ, який тримається лише ними, і у яких діє Божа Воля.

 

© Олександр Ладік. 2018. Читайте також: «Шукайте в усьому Смисли!»


Прочитано 694 раз Последнее изменение Воскресенье, 31 Март 2019 20:58

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Сопутствующие статьи