Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Урай-Рай / (UA)

Урай (Юрай), що б’ється з драконом, який ототожнює тьму © Vladislav Koval (http://www.v-koval.ru/) with collage by A.Ladik
 UA

© Олександр Ладік

УРАЙ-РАЙ, ЩО ОЧИЩУЄ НЕБО ВІД ХМАР!


— Урай-Раю, небесний Владарю,

О спрямуй дух мій прямо до Раю,
Темні хмари усі розжени
Й путь для Світла і Дії звільни! – –

Мов птах молодий, легкокрилий
З’явився вгорі Вершник білий —
Урай-Рай, небесний Владар,
Що очищує Небо від хмар
І простір для руху та дій вивільняє,
Всім душам до Вирію шлях відкриває
Й усяку пітьму на дорозі вражає.
Почуй наші заклики, світлий Ураю,
О, визволи нас із душевного болю
Та виведи врешті з в’язниці на волю,
Врятуй із тенет безпросвітної скрути,
Вкажи, як у битвах звитягу набути,
Від хиб і завад цілковито звільни
Й живильною вірою серце зміцни,
Нехай же лунає як заклик до бою
Багатоголосне «Ура!» на просторі!

Крізь звільнений простір з небес неосяжних
Як промінь сліпучий мчить Вершник звитяжний,
Створінням усім він торує шляхи,
Звільняючи їх від бруду й пітьми.
Очищене поле для сівби готове
І кличе піти в далечінь лазурову,
Щоб сіяти в світ найчистіші бажання,
Що стануть невдовзі плодами пізнання,
Лиш чистим душею відкриється Рай
Свободи й можливостей справжній розмай,
Там струми Життя як сузір’я цвітуть, —
Урай туди списом нам вказує путь!
Хто духом не спить, тим усе до снаги,
Порвіть остаточно свої ланцюги,
Й здобудьте для себе омріяну Волю,
Рушайте вперед і творіть власну долю! —

Неначе замріяна чиста дитина
Жадає душа щиросердно й нестримно
Дістатись вершин, де безхмарно і вільно,
В небесну блакить, на струменях Сили
Злетіти, розправивши внутрішні крила,
До Світла, що з Витоку ллється невпинно,
Якого потрібно усім осягти,
Й навести туди світосяйні мости,
Що наче веселка ведуть до мети, —
Із Райдуги кожен бере кольори,
Щоб в радості чистій дістатись гори,
Де сяє, мов тисячі сонць з висоти,
Як Серце всесвітнє — священний Ґрааль,
Божественний Замок, де Чаша кристальна,
В якої вирує Життя Кров осяйна,
Що Всесвіт одвіку собою тримає…

Пізнай же, людино, Божественний Дар,
Відчуй з ним зв'язок попри відстань і хмари,
І духом побач угорі Божий Храм,
Де в ясному сяйві палає Кристал,
У променях Світла іскриться Алтар,
Мов Чаша жива і як Чистая Брама
Там діє Син Людський — Господь
Парцифаль,
І з Божої Волі він Ґрааля є Цар,
Що є уособленням Божого Жару,
З якого створіння черпають Життя
Від
Імануїла й Ісуса Христа, —
Син Божий, що за́вжди є з нами!


© Олександр Ладік. Київ. 8.04.2016
*
ПОЯСНЕННЯ


Про Пасху–Воскресіння–Великдень та дію Урайа,
(сутність якого підсвідомо виникає в людей, коли вони згадують про Рай).

Із давнини народи різних країн відзначали прихід Нового року з дня Весняного Рівнодення, коли все пробуджувалося. Починаючи з Рівнодення, тривалість земного дня в північній півкулі збільшується, тому й виникла назва Великдень, яка означала, що день переважає ніч (великий день).
І саме на початку квітня триває дія Пасхи — духовного Воскресіння, Відродження, що пробуджує людей та всю Природу. І наші пращури споконвіку називали свято весняного пробудження і рушійного творення Великоднем, на знак життєстверджуючого поступу Природи в силі світла сонця, від чого залежала доля людей, адже саме після цього починалася сівба на полях.
Щоби Світло пробилося до Землі, його променям шлях мусить бути очищеним! Великдень — день проявлення животворчого Світла в променях сонця, що приносить в наш світ цвітіння й творчий жар весни. Юдейська Пасха (і пов’язане з нею розп’яття Ісуса Христа, якого в той доленосний час, прирекли на смерть люди, котрим він ніс Істину від Божого Світла) безпосередньо виходять з прадавнього свята перетворення сил Природи в рушійному поступі Божої Волі. Тому зовсім не випадково існує прадавня традиція, що розповсюджена серед християн (які згадують Таємну Вечерю Ісуса з апостолами, останню його земну трапезу) — святкувати Чистий Четвер як особливий День Очищення!
7 квітня християни святкують Благовіщення[1], що передує Великодню, яке відзначали давні слав’янські народи ще до народження Ісуса. Адже саме ці дні пронизані дією очищувальної сили Божого служителя — Урай-Рая, знання про якого (як і знання про дію найвищих Архангелів) загубилося людьми в поверхневих і викривлених переказах, перетворившись в наш час на незрозумілі міфі.
З Божої Волі на новому оберті поступу, коли мусить піти все старе й віджиле, зайве та нікчемне, коли має постати Новий світ, все загублене може повернутися, щоб люди мали змогу набути рушійне для перетворення життя знання.
Благовіщення передує Воскресінню — і саме в такі дні Урай-Рай в променях Божого Архангела** наближується до нас. І так було з найдавніших часів! Саме тому Благовіщеня Архангела Гавриїла для Марії як підготовка для приходу від Божого Світла Ісуса Христа мало відбутися в цей особливий день!
Урай-Рай очищує Небо як певний простір, звільняючи шлях для дії й тво́рення!
Також саме завдяки діяльності Урайа світлі Божі слуги можуть очищувати атмосферу та повітря навколо Землі від усілякого бруду: пилу, диму смогу. Без чого вона б занурилась в імлу через забруднення! І так само, як земне повітря, Урай очищує і «потойбічне Небо» Ефірної речовинності від захаращення, що утворюють нечисті думки й зле людське воління.
Урай-Рай є світлим сутнісним Володарем (Асом), хто супроводжує душі в Рай, очищаючи всі шляхи для Світла! І на межі Духовного Царства він служить Тому, хто справді відчиняє розвинутим людським духам осяйні Брами до Раю.
Під час бою воїни, ідучи в атаку й закликаючи перемогу, волали «Ура!», єднаючись з променями-вібраціями згори від Володаря Неба, щоб він проторив шлях до Перемоги.

Урай готує шляхи для справжнього Воскресіння й для дії Світла, щоб воно могло наблизитися й поширитися животворними іскрами, що пробуджують створіння, як це відбувається навесні, коли все пророста, пробуджуючись в променях Сонця, і ніби крізь щільну шкаралупу з яєць прокльовуються душі, що мають зростити крила для зліту, дозріти до розквіту свого єства, готуючись прийняти в час зрілості повноту Сили від Божого Джерела в День Виливу Сили в Творіння на свято «Трійці», що в народі називають «Зеленими святами»!

Пізніше разом з християнським пантеоном «святих» постать Урайа церковна верхівка штучно поєднала з воїном-мучеником «Змієборцем» Георгієм. Але слов’яни-руси завжди називали його Юрій-Змієборець або Юрай! На всіх іконах він зображений на білому коні як світлий вершник, який списом б’ється й вражає темного змія-дракона, що ототожнює зло й пітьму. Насправді це образ Урайа, якому як воїну кожного разу доводиться битися з усіма темними потворами й створіннями, яких розплодило викривлене нице воління людських духів. Він у супроводі білих вовків, його особливих служителів, що знищують темних потвор, пробиває крізь щільні завали сяючим списом шлях для Світла згори донизу, а знизу підхоплює світле воління духів, щоби дати можливість йому прорости й проявитися в дії, збудувавши райдужний Міст для Сходження. Урай-Рай відмикає Брами до Неба тим, хто духовно дозрів, він торує й очищує від всього темного дороги для людських духів на всіх їх стезях аж до сяючого духовного Царства — Раю!  З давніх-давен люди знали, про Рай як про Небесну Оселю, шлях до якої готував Урай. Люди знали про сяюче Духовне Царство, у якому може існувати лише все довершене, світле й чисте, це місце незатьмареного ясного Чистого Неба. Світлий Рай в давнину люди також називали Ирій (Вирій) як променисте Царство Світла.

Якщо людина потребує звільнення від перешкод, якщо хоче позбутися завад, вона закликає Урайя про допомогу, і його служителі тоді готують чисте поле для дії людини, очищуючи її шлях і створюючи необхідну пустку. 
Коли бажання й воління людини є чистими, вони підхоплюються та переносяться в той «простір» чи «ґрунт», де людські бажання і прагнення мають змогу прорости для втілення та принести добрі плоди!
Задумані бажання і плани мають бути тепер зібрані в єдине найголовніше ціле, ясно продумані, сконцентровані й спрямовані для сівби, щоби мати змогу набути втілення, тобто з купи бажань мають бути виділені найважливіші, найчистіші, що мають підсилитися свідомим волінням людського духу! Тоді їх підхоплюють світлі руки сутнісних Божих слуг, прямою задачею яких — сприяти втіленню воління духів, очищуючи для цього шляхи. Щирі бажання й воління поміщаються в середовище чистого живильного ґрунту для проростання й здійснення.
Доречно й дієво, коли живі відчуття людини набувають втілення в її діяннях, концентруючись в форми певних думок та знаходять своє відображення у відповідних словах, що справді допомагають втілити духовне воління в Речовинність. Але це має відбуватися не надумано й штучно, а природно, як при диханні! Людина має дозріти до рівня свідомої особистості й завжди слідувати власним відчуттям природним шляхом, уникаючи всякого неприродного удаванняКожен із нас кожного дня спізнає ті чи інші відчуття, але мало хто усвідомлює, що саме у відчуттях і проявляється наш дух, який робить свій особистий вибір і сплітає шлях для подальшого втілення в конкретні діяння. Наші відчуття, концентруючись в форми певних думок, надалі знаходять своє відображення у відповідних словах. А людське слово наділено силою для втілення духовного воління в Речовинність.
Коли людина готується зробити важливий крок в житті, прагне допомоги, відчуваючи потребу в підтримці згори, вона звертається з щирою молитвою до Бога. Разом з цим також буде добре відчути зв’язок із Служителем Волі Божої, що прокладає шляхи — з Урайем — і свідомо звернутися до нього з проханням. І це не порушує першої Заповіді, а є живою дією виконання людьми Закону, коли вони свідомо рухаються за струменями Божої Волі, яку спрямовують вірні Його Служителі. Наприклад, скористатися такими або ж своїми власними словами:

Урай-Раю, небесний Владарю,
О спрямуй дух мій прямо до Раю,
Темні хмари усі розжени 
Й путь для Світла і Дії звільни! 


Урай-Рай — той, хто звільняє простір (небо) для нової дії і сіяння, для світла сонця і руху життя, без чого неможливо підготувати місце для сівби насіння Даждьбога.
Через відсутність ясних знань і втрату першоджерел існує плутанина, коли люди зліплюють в одне незрозуміле «сонячне створіння» і Дажьбога і Хороса-Ярила і Урайа.  Дуже стисло спробуємо тут розставити все по своїх місцях. Урай діє в променях великого Аса Первісного Творіння — Даждьбога (тобто того, що дає). Даждьбог сіє згори Зерна Можливостей, Насіння Життя, щоб воно мало змогу рости й розвиватися…
З ним також пов’язаний Хоросщо запалює світло всіх сонць Всесвіту на всіх рівнях та сферах буття. (Ярило — це лише мала Іскра Хороса, його відповідна до середовища проекція, як «оболонка», в якій він діє, запалюючи й живлячи відоме нам Сонце). Промені Світла від найвищих Вершин із Царства Божественного в сукупне Творіння спрямовує і передає Архангел Уриїл**, якому служать Хорос, а Урай торує їм шляхи!

[1] І саме тому Благовіщеня як підготовка для Народження Ісуса Христа мало відбутися в особливий космічний день! Саме в ці дні відзначалася серед юдеїв Пасха. Колись в цей час юдейський народ набув свободу з єгипетського рабства під проводом пророка Мойсея. Цей народ вже мав Знання про Єдиного Бога й тисячоліттями готувався й дозрівав для того, щоб повести за собою до Богопізнання інші земні народи. Через страждання він духовно пробудився для нового життя за Законами Божої Волі й став Богообраним, завдяки духовній зрілості й тузі за Світлом.
Саме в ці дні тисячу років потому вирішувалася його подальша доля, коли в цей народ прийшов Божий Посланець Ісус Христос, і люди самі мали обирати власну долю й путь відповідно до Закону свободи Волі. Але Ісус був жорстоко вбитий в цей вирішальний час, саме на свято Пасхи. Він прийшов згори в той самий народ, куди до того вже був прокладений шлях, щоби Словом Істини зупинити поширення облудних ідей пітьми серед духів людських. Проте, колись обраний Богом юдейський народ, духовно занепав й відкинув шлях до Істини й Спасіння, вбивши свого Спасителя, Сина Божого. Цей народ втратив зв’язок з Богом, відвернувшись від Його Світла, і тому перестав бути богообраним. Але незважаючи на всі атаки пітьми Ісус проклав шлях Сходження й Воскресіння до Світлих Садів Раю чистим і розвинутим людським духам! Ісус також сповістив, що після нього має прийти Син Людський, що є одвічним Посередником людства з Богом, і саме він перед часом Суду остаточно довершить Закон і Слово для людства …

© Олександр Ладік. Київ. 10.04.2016


Прочитано 1213 раз Последнее изменение Воскресенье, 14 Апрель 2019 18:10

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Сопутствующие статьи