Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Суть Правди. Хто є правим? / UA

Битви за Правду © Олександр Ладик / Alexander Ladik. 2018
 UA
Чому виявляється чимало суперечностей і ламається так багато списів саме тоді, коли ніби-то прагнуть набути Правди? І чому існує безліч поглядів на одне й те ж саме поняття Правди? Де шукати критерій справжності і в чому полягає її суть?
У повсякденності кожен стикається зі словами, сенс яких сприймається несвідомо за звичкою і за прийнятими у суспільстві критеріями правил і встановлених понять. Зокрема, самозрозумілі слова «правий», «правильний», «правдивий» майже ні в кого не викликають сумнів у своєму, очевидному прозорому сенсі.
Багато хто чув також у політичній термінології, про поняття «праві сили». Під цими ідеологічними структурами розуміють суспільні об’єднання націоналістичного спрямування. Але при цьому мало хто замислювався, звідки походить само поняття «правий».На жаль, більшість людей в усіх важливих ідеологічних речах шукає лише критерій зручності для себе, але питання, де шукати Правди, потребує глибшого дослідження.
З давнини слово «правий» означало саме того, хто має рацію, хто робить все правильно, чинить за правилами, себто за законом. Етимологія слова виявляє, що «Правий» походить від слова «Правило», «Правда», які в свою чергу походять від давнього слов’янського поняття «Правь», що означало вищий світ, царину Асів (богів), і звідти виходить також слово «Правитель» і «Правити», а також «справжній» і «насправді». Отже установчі Правила Буття, що їх можна також визнати животворними Законами Всесвіту, походять від одвічної Правди Всемогутнього і Всевладного Творця, постають із Істини — всього того, що є насправді, і є незалежно не від кого і не від чого!
Серйозний дослідник збагне, що воістину правим може бути лише той, хто дотримується найвищих Законів буття. Адже все йде згори, від «Праві», з Праджерела Божої Правди, що встановлює у Всесвіті живі досконалі, незмінні й непохитні Закони. Ми ж, люди, як створіння Бога і як Його малі слуги, а не раби, маємо пізнати ці живі Закони Божої Волі, як мореплавці досліджують всі сильні течії океанів і морів та послуговуються ними, щоб, оминаючи всі небезпеки хибних шляхів, дістатися своєї мети — щастя свідомого буття!
Слово «справи» також несе в собі корінь «прав» і означає людські діла, діяння. І це нам вказує, що єдина Божа Сила йде згори, яку людина здатна лише позичати, і, подібно до лінзи, спрямовує цю Силу за власним волінням, за свободою волі, яку зроду-віку Бог вклав у людський дух. А отже людські справи мають втілювати Закони Божої Правди!
Саме тому всяк, хто прагне набути правоти, вчиняти все в житті правильно, бути правим на своїх шляхах, має пізнати живі Закони і довколишній світ, який тримається лише ними, і у яких діє Божа Воля.

 

© Олександр Ладік. 2018. Читайте також: «Шукайте в усьому Смисли!»


Прочитано 452 раз Последнее изменение Среда, 28 Ноябрь 2018 14:47

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Сопутствующие статьи