Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Статьи

Якщо трапиться… / UA

В пошуках смислів життя © Олександр Ладік / Alexander Ladik. 2018
UA

• Якщо так трапиться, і ви залишитеся самі. Зовсім самотніми, коли нікого не буде поруч, і вам доведеться шукати опору для землі і для себе.
• Якщо так трапиться, і життя в певну мить ударить по вас, щоб розколоти, як горіх, і дістати ядро.
• Якщо так трапиться, і настане мить, коли вам буде боляче. Так боляче, що цей біль змусить вас ледь не вмерти, а потім допоможе переродиться зсередини.
• Якщо так трапиться, і ви плакатимете. І сльози неможливо буде стримати. І через них прийде вивільнення, і ви спізнаєте нові обрії життя.
• Якщо так трапиться, і ви не знатимете відповідей на болючі питання. І тоді доведеться щось переосмислювати самотужки.
• Якщо так трапиться, і ви розчаруєтеся в людях, наставниках, ідеях і набутих смислах. І переживши все це, ви зможете подивитися на світ таким, яким він є на справді, набувши нових глибинних смислів.
• Якщо так трапиться, і настане такий час, коли ніхто не дасть вам поради. Ніхто. І вам доведеться дати раду самим собі і знайти внутрішній орієнтир та опертя.
• Якщо так трапиться, і настане час, коли вам буде нестерпно настільки, що доведеться щось робити з цим або просто попуститися і віддатися течії обставин.
• Якщо так трапиться, і ви зазнаєте втрат, через омани чи зраду, і будете майже розчавлені. І це «майже» закарбується на обличчі зморшками мудрості. А досвід залишиться з вами на все життя.
• Якщо так трапиться, і ви зрозумієте, що всім не догодити, а комусь ви навіть не подобаєтеся. І потрібно буде налаштувати внутрішню систему цінностей і смислів. Саме тоді бажання всім сподобатися і догоджати врешті відпустить ваше стиснуте горло.
• Якщо так трапиться, і близька людина виявить інші життєві ідеали й світосприйняття. І буде дві правди: її і ваша. І ви відчуєте лункий простір між окремим світами, які ледь стикаються…
• Якщо так трапиться, і ви усвідомите марність хибних потуг підлаштувати довколишній світ під свої мінливі бажання і потреби, тоді ви, нарешті, збагнете, що лише змінивши себе, ви набудете можливість змінювати світ довкола, усвідомивши, що причина всіх поразок і перемог таїться в тобі, а не зовні, і не залежить від інших, — а саме ти є творителем своєї долі, як і кожна свідома людина є Сотворецем цілих світів.
Якщо так трапиться, і ви зможете все це пережити, витримати та здолати, і врешті знайти спосіб перетворення себе. Ви відчуєте ту внутрішню алхімію, що робить із болю — красу, із злості — смирення, із страху — здійснення, і радість спонукатиме до надихаючого поступу. Все зайве, провини й картання, втрати і жалі вичищаються з душі, наче ви нарешті вимітаєте старе сміття. А рубці перетворюються на двері…
Якщо це трапиться, отже тоді для вас настане визначальний час. Мить Істини.

 

Автор: Аглая Датешидзе. © Редакція і переклад Олександр Ладік.

Вхід у внутрішній космос

Читайте також: «Шукайте в усьому Смисли!»

Читайте: «Если так случится…»

Прочитано 1143 раз Последнее изменение Воскресенье, 29 Март 2020 12:44

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены