Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Статьи

Сходження Чорного Сонця. Час Битви зі Світовим Змієм (UA) Избранное

Час Сходження Чорного Сонця © Олександр Ладік / Alexander Ladik. 2019
 UA

СХОДЖЕННЯ ЧОРНОГО СОНЦЯ


Саме зараз розпочинається дуже особливий, суворий період часу. Мовою живих духовних знаків і образів це зветься Час Сходження Чорного Сонця.
Чорне Сонце — це проявляння незнаної дії Законів Світла. Це все те, чого ніхто з людей не здатен був ані уявити, ані передбачити, ані усвідомити чи зрозуміти, як усе, що є прихованим і втаємниченим! Промені Чорного Сонця уособлюють інші грані дії Божих Законів, незнаних для людини, що мають владу все змінювати з часу Початку Змін, з миті відкриття прихованих Брам для Сходження.
Усе тепер має довести свою спроможність на повноцінне життя і саму можливість існування. А те, що виявиться безсилим, недорозвинутим чи неповноцінним і викривленим, бути відкинуто геть як нездатне встояти в рушійних потоках Сили Світла, що несе Очищення.
День за днем буде здаватися, що все котиться до прірви, і, дійсно, це відчувається вже сьогодні, що ми вже десь біля самого її краю. В кожному виникнуть болісні відчуття, наче він помирає! Він відчуватиме в собі досі небувалий тиск звідусіль, що раптом з усією свинцевою вагою заважатиме дихати й жити. Відчуватиме, що він остаточно втрачає глузд від усього вируючого навкруги безладу, від безумних вчинків і плутанини в думках всіх довколишніх! Кожен втрачатиме всі звичні життєві орієнтири й втрачатиме багато ще з того, що досі визнавалося всіма як стале й непорушне. Багатьох охопить жах від усвідомлення неминучості світового краху та безсилля все це зупинити, уникнути чи відтермінувати, знайшовши собі хоча б де-небудь якийсь безпечний прилисток.
Усю Землю труситиме, стрясатиме локальними природними катаклізмами, соціально-політичними вибухами, проявами явної і прихованої (гібридної) війни, періодичними наглими терактами, скрізь породжуючи в людях паніку і страх, аж до втрати відчуття реальності. В інформаційному просторі скрізь пануватиме брехня, через яку чимдалі важче буде розпізнавати правду. Мета дезінформації і терактів — викликати хаос, через який темні сили (зокрема спецслужби Москви та інші) залякуватимуть світ, намагатимуться впливати на своїх противників через панічні настрої мешканців цих країн. Вони вже давно напрацьовували такі темні методи на основі власної теорії «керованого хаосу», і нині застосовуватимуть свої напрацювання там, де лише їм дозволять це зробити. Цілеспрямовані інформаційні віруси створюватимуть у людській свідомості ілюзорну реальність, яка остаточно лишить багатьох останніх проблисків розуму.
Уявлення про світ зазнає разючих змін, зашкарублі в поверховості й застарілі релігійні чи однобічно наукові погляди виявлять свою неспроможність вивести людей з глухого кута та показати шлях порятунку. Більшість з людей, втративши в живі сенси і цілі, деградують в духовному паралічі, безволлі та кволості. Багатьох охопить зневіра й розпач, і хтось істерично шукатиме вихід до світла та благатиме про допомогу!
Світ більш не буде таким, яким був досі. Старе помирає, щоб з’явилося місце для народження нового. І для цього ґрунт має бути зораним і ретельно зрошеним, але для багатьох це стене неможливим, бо вони виявляться неспроможними витримати всі випробування!

 

БИТВА ЗІ СВІТОВИМ ЗМІЄМ

Світ і кожен, хто в ньому живе, немовби мусить вивернутися зсередини назовні, щоби показати свою приховану суть, визначитися, ким він є і що собою являє. Саме цей період колись передвіщали як Час Суду.
Настав той час, коли все, що сіялося, поступово формуючись і накопичуючись із тіньового боку, має проявитися на світ зовні. Це все те, що сіялось і чекало часу проростання, що було недороблено або відтерміновано, чи досі не мало змоги проявитися.
Під тиском Вищої Сили кожна особистість тепер мусить відстояти те, що є для неї справжньої цінністю в житті.
Світовий Змій
Уявімо собі наживо цей образ: наближується чорний (таємничий, незнаний) руйнівний надпотужний Буревій, що загрожує знести вщент усе, що стоїть у нього на шляху. І він діє як могутній очисник, зносячи все, що попаде під пряму дію його страшного виру. Передусім — все недобре й шкідливе. Але ж і все, що є слабким, неповноцінним, кволим — так само приречене розвіятися Буревієм, як і все м'якеньке, що люди визначають «добрим і світлим» через власну духовну нездатність розпізнавати Правду.
Потужні рушійні хвилі згори відтепер невпинно і безжально руйнуватимуть усе на своєму шляху в Дії Закону, як це яскраво описувалося в образах одного з Вершників Апокаліпсису. Бо починається Час Очищення для того, щоб Земля з людством ще раз отримали змогу стряхнути з себе темний гніт, щоби не погрузнути в смертельному сні облудних ілюзій, що вже по всіх країнах викликають занепад і хаос, і це унеможливлює Спасіння навіть для найменшої частини людських духів.
Це Час Істини для Землі, людства, і кожної людини окремо.
Під могутнім зовнішнім тиском слабкі душі постають нині перед суворою вимогою прийдешнього часу: або вони прийдуть до тями і свідомо прикладатимуть всі зусилля, що ще мають, для духовного зростання, або, підкорюючись потужній силі зовні, цілковито й остаточно попадуть під влив більш сильних особистостей, коли все індивідуальне ніби поглинеться у волі сильнішого! Все це відповідає одному з одвічних Законів Всесвіту, в якому проявляється Божа Воля, і цей Закон визначає долю кожного. Колись Ісус казав про це: «Бо хто має, то дасться йому та додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має». (Матв.13:12).
Уявіть це, як потужний Буревій насувається на нас і наш дім, прагнучи розтрощити все вщент. Як все охоплюють силові хвилі, без будь-яких проміжків і можливості укритися, наче струмуючі звиви великого вихру, що стискає щодалі щільніше й сильніше, наче дія велетенського чорного Світового Змія. Цей змій є ототожненням суворого Закону, що насправді несе очищення, але цим також і великі руйнування!
Кожен свідомий людський дух має тепер виступити вперед, щоб захистити те, що йому дорого! Цей захист є вирішальною духовною Битвою за Цінності, які стають такими лише тоді, коли їх хтось може вберегти, відстояти за будь-яку ціну для себе!
Кожен має відповісти на питання: «Що ти є? Що ти являєш собою? » — Тобто що саме ти можеш запропонувати у виправдання свого буття і всього того, що ти насправді живиш, підтримуючи та зберігаючи власним існуванням!
І ти мусиш визначитися, зібратися в силі й виголосити, що саме є найдорожчим для тебе, і цим остаточно окресливши лише те, що є для тебе найціннішим, лише те, що ти зможеш оживити й втримати своїм духовним єством і жаром! Ісус про це колись сказав: «Адже де твій скарб, там буде і твоє серце» (Матв. 6:21).
Ти мусиш вийти навстріч страшного потоку Вітру і встати перед лицем того невідворотного й лякаючого, хто як Світовий Змій прийшов, щоби випробувати тебе і кожного, щоб посунути зі шляху Поступу або спрямувати далі, бо він діє як справедливий Закон. Відкинувши страх, ти мусиш перед ним, як перед лицем живого Закону, що охоплює тебе, виразно виголосити: «Ось я тут (такий-то й такий), ось мій Меч (духовна сила й спроможність, якою я здатний захищати себе, свій рід, родину, свій скарб) і ось мої Цінності, які я волію захистити: моя віра, мої ідеї, мої переконання й прагнення, мій дім, моя земля, довірена мені Богом!»
Твоя визначальна битва за себе самого! Перед лицем справедливого Закону ти вимушений будеш прийняти цей бій, в якому ти доведеш, що все те, що ти здатен захистити, гідно бути збереженим для Творіння, від остаточного розпаду! Ти мусиш показати в дійсності, що це варто права на існування, бо є для тебе великою цінністю. І ніхто в тебе цього не відбере, бо воно набуде підтримки Сили Закону!
А всіх, хто не здатен витримати бій, Змій знищить… Час для визначення настав. Земне людство або пройде через очищення і набуде вінця Переможця в Силі Світла, щоб продовжити потрібний духовний Поступ, або з нестримною швидкістю помчить до самого дна темної прірви. Тож нехай ці слова з Іоаннова Одкровення додадуть віри та сили всім, хто несе в собі незгасною іскру Божого Світла: «Будь вірний аж до смерті, і Я дам тобі вінець життя».


© Олександр Ладік, Наталія Ладік. Київ. 21.03.2019.

Світовий Змій

Читайте також: «Шукайте в усьому Cмисли!»

Читайте: «Поле битвы Света и Тьмы на Земле»


Прочитано 422 раз Последнее изменение Понедельник, 03 Июнь 2019 15:42

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Сопутствующие статьи