Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Гімн Хоросу! / (UA)

Хорос на сонячній колесниці © Олександр Ладік / Alexander.Ladik. 2015 (based on the painting of the Boris Olshansky)
 UA

ХОРОСУ! *

На світанку лине пісня,
Все лихе зникає,
І за мить — імли завіса
З неба опадає,
Переможний промінь Світла
Землю осяває,
Й від святих Джерел первісних
Брами відчиняє!
В його силі тануть тіні,
Геть пітьма тікає,
Промінь сонця всі створіння
Владно пробуджає. —
В колісниці як правитель
Хорос роз’їжджає,
Мов одвічне Око Світла
Всесвіт оглядає,
Сонце та зірки досвітні
Полум’ям сповняє,
Все від нього пишно квітне
Й в височінь зростає;
Він Життя повсюдно в світі
Іскри засіває,
Що їх черпає щомиті
Із Святого Ґрааля,
Де Володар світлий Род
Служить Парцифалю,
Наче сяючий клейнод
У мечі осяйнім,
Без їх сили вся природа
Зникла б і зав’яла!
Хорос в сяянні Любові
Всесвіт зігріває,
Знов і знову з Божій Волі
Він завжди палає,
Із царин незнаних зовні
Сонцем виринає,
Животворний його промінь
Жар буття тримає!
Хоросе, величний, світлий,
Ти почуй цю пісню щиру,
Хай вона до сонця лине
Як осяйний чистий вихор!
Променистий Світоч Божий,
Посеред ворожій тьми
Ти завжди нам допоможеш,
Щиро дякуєм Тобі! *


© Олександр Ладік
. Київ. 10.10.2015 (перед світанком).


Присвячено великому Хоросу, що є справжінм Божим Світочем для всіх створінь, а також вірному Служителю Хороса, тому, хто тримає в чистоті його світлий промінь — ельнару Х… (який підживлює зв’язок зі Світлом на священній горі Хоровиця в м. Києві). Попри людський бруд і тягар потьмарених прив’язаних до землі душ, попри занепад та незаконне кладовище, попри засилля неадекватних осіб, що відвідують гору з різними цілями, вірний Служитель Хороса відбиває атаки всіх темних потвор і тримає відчиненими світлі Брами для сяйних потоків згори, що дозволяють ще втримувати Київ як острівець Світла для певної місцевості землі…
(Ельнари — сутнісні природні духи, що тчуть світлі нитки від найвищих Асів "небесного світу" (яких люди в давні часи вважали богами) в Природу, спрямовуючи силу згори спорідненим малим істотам. що живлять і творять усі природні форми).


ПОЯСНЕННЯ:

Хорос — сонячне божество у давніх пращурів європейських народів. У давніх слав‘ян він пов’язуався ще з Ярилом, якого ототожнювали із сонячним диском.
Хорос — це особливий величний сутнісний Служитель Бога-Отця, що несе Світло в Творіння, де на кожній ступені має своє певне "відображення", себто проекцію. Усе, що може бачити людське око, є лише відбитком від джерела Світла, адже все починається від Його життєдайних променів. Хорос запалює світло всіх сонць і зірок Всесвіту на всіх рівнях та сферах буття.
Ярило — це лише мала Іскра Хороса, його жива "оболонка" або проекція, що являє себе у Сонці. Інакшими словами: Хорос є першоджерельною сутністю і тим світлим Володарем, що діє через Ярила і проявляється як відоме нам Сонце. Ярило є лише обмеженим живим "втіленням" величного Хороса, як одна з його оболонок або проекцій для дії в більш щільному середовищі речовинного світу.
Сам Хорос підпорядкований Архангелу Уриїлу з Божественного Передвічного Царства, який саме через Хороса діє і передає в сукупне Творіння Світло від Бога-Отця.
При цьому промениста Божа Сила як могутнє всеохопне серцебиття ллється в Творіння для підтримки життя Всесвіту через Святий Ґрааль — єдиний вихідний пункт Творіння. Ґрааль як передвічна Чаша вбирає Божу Силу, щоби передавати її в нескінченному ритмі й потрібній мірі Творінню та всім істотам…
Хороса також помилково ототожнюють з великим Асом Пра-Творіння — Даждьбогом (тобто тим, що дає). Між ними існує певна взаємодія, бо Даждьбог сіє згори Зерна Можливостей, Насіння всякого Життя, а отже все, що йде згори в царини Духовного і Дальшого Творіння, проходить через руки Даждьбога, який відчиняє Брами також і для животворних потоків Світла, адже будь-який рух і життя можливі лише в силі й променях Світла…

© Олександр ЛадікЧитайте також: «Пізнання Святого Ґрааля»

Читайте також: «Урай-Рай»

Читайте: «Любов, що Всесвіт увесь живить»


ВЕСЬ СПИСОК ◄

Прочитано 1330 раз Последнее изменение Пятница, 24 Декабрь 2021 01:20

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи