Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Сонячний Коловорот / (UA)

Час священнодійства Хороса, пломеніючий з висот. © Олександр Ладік / Alexander.Ladik. 2019
 UA

День чудесний є у році — Сонячний Коловорот,
Час священнодійства Хороса, пломеніючий з висот.*
Як правитель над світами він щоранку постає
І себе в промінні Світла цілковито віддає,
Хорос творить ясні зорі й життєдайний сонця жар —
Велелюбне Око Боже, що себе приносить в дар!
Сонце сяє у зеніті, даючи всьому життя,
Й кожен у цей день на мить сонячним стає дитям,
Здатний в творчій чистій силі всіх зігріти навкруги,
Надихати і любити, з вірою вперед іти
Крізь усі випробування, досягаючи мети.
Лише треба час від часу відчувати у собі
Владу променів рушійних, які ллються з висоти,
Й чари сонця світосяйні, що руйнують підступ тьми!
Чистий духом в оці днини здатен справжній скарб знайти,
Тайну Бога розпізнавши, з чого живляться світи, —
Всесвятий Закон Любові, — що лише віддаючи,
Ти отримуєш для себе Царства Божого ключі.

Пам’ятай завжди свій витік, світла сонячна душа,
Черпай повсякчас із Світла й до мети вперед рушай!


© Олександр Ладік
. Київ. 21.06.2019.


На день Сонцевороту 21 червня.
Цим віршем автор має за мету спрямувати думки людини й всю її вдячність за дар сонячного світла Єдиному Всевишньому Богу, а разом із Ним і одвічному Служителю Його Світла — Хоросу, що є справжнім Божим Світочем для всіх створінь. Також ця поезія з вдячністю присвячена вірному Служителю Хороса, тому, хто тримає в чистоті його світлий промінь — ельнару Х… (який підживлює зв’язок зі Світлом на священній горі Хоровиця в м. Києві)
(Ельнари — сутнісні природні духи, що тчуть світлі нитки від найвищих Асів "небесного світу" (яких люди в давні часи вважали богами) в Природу, спрямовуючи силу згори спорідненим малим істотам. що живлять і творять усі природні форми).


ПОЯСНЕННЯ:

Хорос — сонячне божество у давніх пращурів європейських народів. У давніх слав‘ян він пов’язуався ще з Ярилом, якого ототожнювали із сонячним диском.
Хорос — це особливий величний сутнісний Служитель Бога-Отця, що несе Світло в Творіння, де на кожній ступені має своє певне "відображення", себто проекцію. Усе, що може бачити людське око, є лише відбитком від джерела Світла, адже все починається від Його життєдайних променів. Хорос запалює світло всіх сонць і зірок Всесвіту на всіх рівнях та сферах буття.
Ярило — це лише мала Іскра Хороса, його жива "оболонка" або проекція, що являє себе у Сонці. Інакшими словами: Хорос є першоджерельною сутністю і тим світлим Володарем, що діє через Ярила і проявляється як відоме нам Сонце. Ярило є лише обмеженим живим "втіленням" величного Хороса, як одна з його оболонок або проекцій для дії в більш щільному середовищі речовинного світу.
Сам Хорос підпорядкований Архангелу Уриїлу з Божественного Передвічного Царства, який саме через Хороса діє і передає в сукупне Творіння Світло від Бога-Отця.
При цьому промениста Божа Сила як могутнє всеохопне серцебиття ллється в Творіння для підтримки життя Всесвіту через Святий Ґрааль — єдиний вихідний пункт Творіння. Ґрааль як передвічна Чаша вбирає Божу Силу, щоби передавати її в нескінченному ритмі й потрібній мірі Творінню та всім істотам…
Хороса також помилково ототожнюють з великим Асом Пра-Творіння — Даждьбогом (тобто тим, що дає). Між ними існує певна взаємодія, бо Даждьбог сіє згори Зерна Можливостей, Насіння всякого Життя, а отже все, що йде згори в царини Духовного і Дальшого Творіння, проходить через руки Даждьбога, який відчиняє Брами також і для животворних потоків Світла, адже будь-який рух і життя можливі лише в силі й променях Світла…

© Олександр Ладік.


Читайте також: «Гімн Хоросу!»

Читайте також: «Урай-Рай»

Читайте: «Любов, що Всесвіт увесь живить»


ВЕСЬ СПИСОК ◄

Прочитано 964 раз Последнее изменение Пятница, 24 Декабрь 2021 01:20

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи