Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Різдво Спасителя / (UA)

Різдвіна Зірка © Олександр Ладік / Alexander Ladik. 2015
 UA

Вечір настав. Десь вівчар молодий
Щось награвав на співучій сопілці,
Щоб вівці почули, де їх поводир…
В дзеркальці річки блиснула зірниця,
Й вогників світлих здійснилось злиття,
Наче злотаво-іскристе латаття —
Дивне зіркових небес відбиття
Зорь променистих і сяйва багаття.
Вогнище гріло в обіймах своїх
Трьох пастухів, що мрійливо притихли,
Спокій небесний весь світ оповив,
Землю укривши покровом блакитним…
Спалах Комети розкрив небосхил
В променях світла, хто спав — пробудився,
Й морок нічний вже за мить відступив.
«Слухайте, люди, Син Божий родився
Як немовлятко у людському тілі!
В Божому Слові несе Він спасіння,
Щоб людські духи нарешті прозріли,
Ставши віднині на путь воскресіння;
Хто є Спаситель Христос ви сягнете,
Розголосіть це від краю й до краю,
У немовляті, що в яслах знайдете,
Втілилась Божа Любов Пресвятая!», —
Ангели звістку з небес сповіщали,
І пастухи, мов засліпленні, впали, —
Господа близькість вони відчували
Через Любов Його досі незнану…


© Олександр Ладік. Київ. 05.01.2016


Читайте також: «Святвечір»


ВЕСЬ СПИСОК ◄

Прочитано 1476 раз Последнее изменение Суббота, 25 Декабрь 2021 19:03

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

1 Комментарий

 • Комментировать Олександр Ладік Пятница, 29 Декабрь 2017 10:27 написал Олександр Ладік

  Сучасна людська цивілізація веде відлік календарного часу від Різдва Ісуса Христа, тому що Його прихід став поворотним пунктом для людських духів. Як Спаситель для людства Він закріпив на Землі рятівний Якір Світла у Слові Істини, завдяки чому людство отримало можливість спастись від неминучої загибелі в темних лабіринтах своїх манівців гріха та відплати. Ісус, будучи живим Божим Словом, підготував людство до Духовних Жнив, які починаються у певний Час остаточного Визначення, що його також називають Остаточним Судом, Час Відбору. І земне людство вже увійшло в це, оживає все, що досі дрімало або приховувалося в середині кожної людської душі, а весь світ здригається від суворих, досі небачених і невідворотних викликів, битв та ударів, що змушують всіх пробудитися для остаточного визначення!
  У ці різдвяні дні кожна людина, якщо дослухається до тихих відчуттів у своєму серці, зможе пережити дію Божої Любові, її палаючий Промінь, що ллється згори в цей період, як і тоді, коли Зірка–Комета сповістила явлення людству Божественної Сина, який був втіленням Любові Отця. — Ця довершена Любов дарується Ласкою Бога всьому Творінню з Висоти одвічного Джерела й у своєму сяйному єстві здатна зцілити або суворо обпекти дух людський, відповідно до його роду, спонукаючи всіх до Очищення та Поступу…

  Декілька слів щодо календарного Нового Року, відлік якого не дарма вже багато століть ведеться з приблизного часу приходу на Землю Ісуса, що був втіленням Божого Слова, Його Любові.
  Мало хто знає, що Різдво Сина Божого відбулося не за «новим» чи «старим» календарем 25 грудня, в язичницький день непереможного Сонця. Ця дата з’явилася на підґрунті дохристиянських культів народження Сонця, що перемагає пітьму (третього дня після найдовшої ночі в перебігу земного року коли день починає збільшуватися). Однак Світло, що йде від Всевишнього, вище за сонце, а тому Ісуса християни образно називають Сонцем Правди.

  Після довготривалої підготовки як Промінь, що вийшов із Божої Любові, Він міг втілитися на Землі лише після відкриття всіх «шлюзів» згори донизу. На Землі це відбувається приблизно за 7–8 діб після Сонцевороту. В сучасному календарі цей день випадає на 29 грудня.
  Прибулець з сяючих Висот міг втілитися саме в такі дні, коли Брами Світла розчиняються для витоку Променя Любові. Це відбувається щороку дотепер!
  Сила Світла, що ллється в цей період згори, несе всім створінням Любов. Але не ту, про яку люди склали хибне уявлення. Божа Любов завжди справедлива та сувора, а не догідливо лагідна й солодка. Вона ніколи для людини не може бути приємною, адже Полум’я Любові несе жар, який людина не витримує в його справжньому єстві. Божа Любов велична, свята, чиста, як промінь найвищого Сонця, що може дарувати життя, а може випалити…
  В давні часи народження Божого Сина Ісуса супроводжувала велика промениста Комета — «Віфлеємська Зірка», яка не лише знаменувала Різдво Любові Божої, а й принесла на Землю потужне випромінювання згори, яке мало Силу перетворити життя й відновити всі зв’язки зі Світлом, відтворивши Мости знизу до Сяючих Вершин!…
  Вона повернулася знову, хоча тепер і не увійшла в Грубу Речовинність, і тому не видна земним очима. Сила Великої Комети несе на Землю очищення, справедливий Суд, коли все існуюче має пройти через остаточне Випробовування і Відбір, чого саме воно варто: чи є корисним і відповідає своєму справжньому єству, чи є негідним і шкідливим для злагодженості Творіння. Все має визначитися остаточно. Тепер усе має стати цілковитим і закінченим без половинчастості!
  Сила Світла в сяйві Великої Комети примушує все оживитися, спонукає до змін, щоб все стало Новим. Все тепер мусить або змінитися або… зруйнуватися, якщо люди виявляться неспроможними до змін… Світло переможе… сумісно з людьми, або без них!
  Все, що в полум’ї Суду було відтерміновано для дозрівання людських духів в дії світового Колообігу тепер наближається як Промінь Великої Комети, що рухається у Всесвіті своїм шляхом. Суцільне Заціпеніння змінюється всесвітнім вибухом, війною та буревіями в усіх царинах людського життя.
  Ми також здатні перемогти тьму на Землі, кожен у собі самому, на своєму місці, якщо долучимось до струмуючого потоку великого Очищення і Змін. Починаючи змінювати себе, ми спроможні щось змінити й довкола!
  А тому, хто прагне Справедливості, треба навчитися діяти в руслі Божої Волі, але це означає діяти в Любові, адже Бог є Любов! — Милостива, а разом з цим — чиста, строга, справедлива!
  З нами Бог лише за тоді, коли ми діємо в Його Волі та Любові!

  – – –
  Ісус Христос народився колись на Землі в доленосні часи переламу, на роздоріжжі шляхів Світла та пітьми, в ці дні, коли сонячне світло поступово перемагає довжину ночі. І сьогодні знову в ці чудесні дні високі хвилі Любові доходять до людства, спонукаючи пізнавати Божу Любов, щоб звільнятися від тьми і стати справжніми Людьми, стати дітьми Божими, які здатні розпізнавати Його Волю і Любов. Ми живемо в час Змін, час творення Нового. Радіймо цьому, бо за цим також Любов Божа, що спонукає нас змінюватися для нашого блага і спасіння.

  Пожаловаться

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи