Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Статьи

«Не противтеся злу…» / (UA)

Автор тексту – Абдрушин.(1929). © Painting by H.G. Leiendecker
 UA
Христос говорив: «А Я кажу вам: не противтеся злу; і якщо хтось вдарить тебе по правій щоці, підстав йому й другу».
Саме це висловлення вже спричинило чимало суперечок. Воно також дало багатьом привід затаврували християнську релігію як релігію слабкості. Люди зробили при цьому помилку, інтерпретуючи форми висловів тодішніх часів з точки зору сьогоднішніх понять.
Для того щоби вислів «зло» ми сприйняли так, як його мав на увазі Христос, нам треба скористатися словом «лихо»! І це зразу ж принесе ясність.
Своїми словами «не противтеся злу, тобто лиху» Христос засуджує погану звичку людей і водночас дає цим практичну пораду на благо людства.
Вже в ті часи звичка скаржитися на все, що не відповідало бажанням людей, була поширена серед усіх і кожного. Так само, як і сьогодні. Чи виникає скрута чи стається будь-яке лихо, зразу ж починається скиглення і звинувачення, навіть якщо, озираючись назад, люди визнають, що вони самі винні й спричинили все це. Значно гірше відбувається, якщо люди в конкретному земному часі не в змозі згадати причину. Проте їм не слід так безглуздо жалітися, бо вони самі колись спричинили все те, що в зворотній дії падає на них. Саме тому Христос каже: «не противтеся злу», бо спротивом людина насправді викликатиме на себе лише нову напасть. Цей спротив стане перешкодою для спокути пов'язаних із людиною ниток долі. Без цього розв'язування людина ніколи не зможе піднятися.

⟨⟨…Своїми словами «не противтеся злу, тобто лиху» Христос засуджує погану звичку людей скаржитися на все, що не відповідало їхнім бажанням… У ті часи термін «зло» використовувався для узагальнення всього за земними поняттями неприємного…⟩⟩

Ось чому фраза, яку надто часто неправильно розуміють, є цінною порадою, що містить у собі все для того, щоб дати людині можливість вчиняти правильно, без тривалих роздумів. Адже саме про це вона розмірковує найбільше.
Їй слід не нарікати і звинувачувати, а радісно приймати лихо й переживати його з усвідомленням, що цим вона позбувається чогось такого, що в іншому випадку перешкоджало б її Сходженню. Яка велика цінність закладена саме в цьому! Радісно приймаючи це, вона зазнаватиме вдвічі менше страждань, скоротивши тривалість усього періоду лиха. Вираз «не противтеся злу» не вказує на «пітьму», а має на увазі все неприємне, з чим стикаються люди. Те, що вираз «зло» вони зволіли неодмінно пов’язати з «пітьмою», призвело лише до численних помилок і дало підстави для хибних тлумачень, тобто унеможливило правильне тлумачення. В ті часи термін «зло» використовувався для узагальнення всього за земними поняттями неприємного.
Люди також мусять звикнути до факта: Я прийшов не для того, щоб роз'яснювати Біблію з її людськими помилками, а для того щоби заново проголосити СЛОВО ГОСПОДА, а також в Ім’я Його заснувати нові Заповіді, яких нині потребує людство, щоби мати змогу існувати в Царстві Божому на Землі!

 

© Автор — Абдрушин *.  15.12.1929. Із неопублікованих текстів. (Переклад з німецької).

* Абд-ру-шин (цивільне им’я – Oskar Ernst Bernhardt, 1875–1941 рр.), автор системної всеохоплюючої філософської праці, що містить понад 200 тем із області духовних знань, зібраних у книгу «У Світі Істини. Послання Ґрааля».Читайте також: «Любити своїх ворогів» / (UA)


Прочитано 1122 раз Последнее изменение Воскресенье, 25 Декабрь 2022 03:58

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи