Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Духовний Меч Ісуса / (UA) Избранное

«Не мир Я приніс, а Меч» © О.Ладік / (based on the painting © by H.G. Leiendecker)
 UA
Ісус говорив: «Не думайте, що Я прийшов, щоб принести мир на Землю. Не мир Я приніс, а Меч. Я прийшов порізнити…» (Мт. 10:34). Він приніс Духовного Меча на знак світоглядного Розділення між людьми, за суттю, прагненням, за їхнім справжнім волінням, як знак остаточного Вибору і необхідної визначальної Боротьби за Істину, за духовний Поступ, Боротьби Світла проти пітьми, добра проти зла. Цей Меч є Мечем Істини, що змушує людських духів робити вибір і розділятися за Законом Спорідненості.
Ісус також наголосив: «Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто зі Мною не збирає, той розкидає» (Мт.12:30). Тут йдеться, про те, що жодна людина не залишиться осторонь, не уникне відповідальності і мусить всякчас робити свій вибір, і в цьому вона стає або на сторону Істини й Законів Божої Волі, або через власне свавілля стає проти Закону, втрачає всі можливості для Спасіння і відкидається як негідне!
І в подальших словах Ісус указує про необхідність цілком зректися старого безцільного життя та всіх сталих обтяжливих зв’язків і людей, що не приймають живе Слово Істини й заважають поступу, закликав зректися всіх, хто духовно завмер. Він сказав про це образними словами: «Нехай мертві ховають своїх мерців!» (Мт. 8:22).
Меч, що його приніс Син Божий — це Знак Всепереможної Істини Божого Слова. Як духовний образ Меч означає розділення людей у Світлі Істини за світоглядом, а також невідворотність боротьби за і проти! Він пронизує все, як Промінь Світла, сповнений рушійної Сили, відсікаючи світле від темного, корисне від шкідливого, духовно здорове від хворобливого, живе від мертвого, розрубуючи не лише родинні й беззмістовні людські зв’язки за усталеними звичаями, а й взагалі — всі віджилі ідеї та застиглі мертві догми.
Те, що Ісус так виразно сказав про цей Знак боротьби за Істину, як про духовну зброю і духовне знаряддя остаточного Визначення, означає незворотність світоглядного розділення між людьми за суттю, прагненням, за їхнім справжнім волінням. І передусім це означає необхідність захищати Істину, битися за неї, бо прийшов час захисту справжніх Цінностей і відродження всього Істинного, якщо воно хоче жити далі, а не пропасти в хаосі розпаду.
Цінність будь-яких ідей і речей завжди визначається тим, яку власну ціну людина готова віддати за це, чи спроможна вона попри все захистити це, особливо коли йдеться про найдорогоцінніший, найзначущий скарб. На превеликий жаль, сьогодні людство цілковито поринає в хаос саме тому, що лідери думок, потрапивши в пастку викривлених ідей люцеферових слуг, утратили правильні споконвічні орієнтири духу та вже не здатні відстояти ті цінності, які досі були засадничими для земної цивілізації, і які формувалися також на основі Ісусова Слова. В якомусь безумстві під гаслом «не все так однозначно» одурманене людське суспільство добровільно відмовляється від здорового глузду, а заразом і від усіх базових критеріїв добра і зла, світла і тьми, переконавши себе у «відносності» існуючих понять! Небажання і неспроможність бачити реальність у гонитві за виправданням людських вад і ницих ідей, аби урівняти всіх за найнижчим ступнем духовної свідомості призвело до того, що визначальні поняття справедливості, любові, милосердя та гуманізму втратили істинні смисли, ставши ґрунтом для облудних маніпуляцій і зловживань ницої пітьми в усіх її личинах! Бій за Істинну вже тут, і передній край протиборства проходить в свідомості кожного, де дух людський бореться за Світло в собі самому!
Розділення людей є природною дією в проявленні Закону Спорідненості, адже одне до одного притягується лише споріднене й таке, що доповнює одне одного, утворюючи досконалість рівноваги, а все інше відштовхується, взаємно віддаляючись. Отже, всі, хто несуть у собі прагнення до Світла, слідуючи Законам Божої Волі, відокремлюються від тих, хто користуючись Свободою Волі, слідують викривленими шляхами до пітьми в беззаконні власного воління. «Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто зі Мною не збирає, той розкидає» — Тобто, хто не відкриється для Божої Істини, той втратить усе!
Розпочавши з Меча, який має розділити духовно пробуджених від лінивих і звільнити від обмежуючих пут (навіть родинних, що часто стають тягарями для живих духом), далі в Євангелії Син Божий в оцій значущій настанові каже про потребу жити за Істиною та слідувати в усьому за ним. «Хто не візьме свого Хреста [Істини] і не піде слідом за мною, той недостойний мене» (Мт. 10:38). Ісус Христос був втіленням Живого Слова Божого, і саме тому його Слова мають велику рушійну Силу і сповнені животворним змістом: «Я — Путь, Істина і Життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене» (Ін. 14:6).
Вважається, що Хрест означає суто страждання, бо Ісуса розіп’яли на дерев’яному хресті, але зазвичай розп’яття як тогочасне знаряддя смертних тортур складалися з важких дерев’яних брусів і утворювали подобу літери «Т». (У розп’яття Ісуса все ж було невелике видовження, на якому була прибита відома табличка, яку звелів прибити Пілат з написом «Ісус Назарянин. Цар Юдейський»).
Ісус оживляв в людях своїм Словом духовні образи, і завжди мав на увазі одвічне, а не минуще, духовне, а не земне, він вчив не стражданням, а навпаки — тому, як їх уникнути, як оминути смертельні загрози духовних оман, набути щастя у свідомому бутті, досягнувши врешті решт вічного Царства Духу. А це стає можливим лише, якщо людина свідомо понесе свій Хрест, радісно йдучи шляхом Істини — тобто візьметься вибудувати в собі свій власний шлях до Істини, волітиме сповнювати живими смислами своє буття, коли почне жити за Істиною Божого Слова! Саме рівнобічний Хрест (✚), зображення якого можна знайти серед найдревніших тисячолітніх артефактів, був споконвічно відомий людству як Священний символ — Знак Божественної Істини!
Символом Християнства став видовжений по висоті хрест , що його передусім пов’язують із розп’яттям, проте він несе в собі значно більший духовний зміст. Цей хрест потрібно ототожнювати саме з Мечем, який означає Меч Суду. Син Божий прийшов на Землю для того, щоби підготувати людей для прийдешнього остаточного Суду, принісши Істину своїм Словом, аби врятувати їх від занепаду й неминучої загибелі, бо через помилки людство заблукало у безпросвітному лабіринті власних хибних догм, викривлених ідей та ілюзій. Але люди через духовну затьмареність і зарозумілість не розпізнали Божу Любов, не сприйняли Божого Посланця і прирекли на жорстоке вбивство, розіп’явши його як злочинця! Тим самим у зворотній дії Закону Відплати людство посилило для себе суворість справедливого Суду, через який спроможні пройти лиш небагато світлих духів людських.
Уявіть насамкінець такий образ: Меч Світла, як діюча Справедливість, що в Епоху Божого Суду стає непохитною віссю живих Духовних Терезів, на яких судять самі себе всі створіння, що під потужним тиском Божих Законів змушені проявляти своє справжнє єство, виявляючи власну достеменну суть усім своїм волінням, прагненням, своїми думками й вчинками. Шальки живих Терезів немовби висхідними спорідненими потоками сили одних підіймають угору, відкриваючи можливості до подальшого поступу, а інших, негідних світлих божественних дарів, витискають униз у розпад, позбавляючи можливості свідомого буття…

© Олександр Ладік. (Київ. 2020).
Меч як вісь судних терезів


(Всі права на текст і ілюстрації належать правовласнику сайту graalsword.com Ладіку Олександру (Київ). Використання цього матеріалу частково або повністю можливо лише з зазначенням активного посилання на цю сторінку. У разі копіювання тексту чи ілюстрацій без активного посилання, це буде розглядатися як порушення авторського права і мати юридичні наслідки в правовому полі).Читайте: «Меч Грааля» 

Прочитано 882 раз Последнее изменение Среда, 04 Май 2022 12:33

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи