Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Статьи

Духовний Меч Ісуса / (UA) Избранное

«Не мир Я приніс, а Меч» © О.Ладік / (based on the painting © by H.G. Leiendecker)
 UA
Ісус говорив: «Не думайте, що Я прийшов, щоби принести мир на Землю. Не мир Я приніс, а Меч. Я прийшов порізнити…» (Мт. 10:34). Син Божий приніс Духовного Меча на знак визначального Розділення між людьми за їхньою справжньою суттю, прагненням, волінням — як знак остаточного Вибору і необхідної визначальної Боротьби за Істину, за духовний Поступ, Боротьби Світла проти пітьми, добра проти зла. Цей Меч є Мечем Істини Слова, що змушує людських духів робити вибір і розділятися за Законом Спорідненості. Жива Істина діючого Слова Бога ототожнена в Мечі Суду, котрий приносить людству також справедливу Відплату!
Ісус також наголосив: «Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто зі Мною не збирає, той розкидає» (Мт.12:30). Тут йдеться, про те, що жодна людина не залишиться осторонь, не уникне відповідальності і мусить всякчас робити свій вибір, і в цьому вона стає або на сторону Істини й Законів Божої Волі, або через власне свавілля стає проти Закону, втрачає всі можливості для Спасіння і відкидається як негідне.
Хто є спорідненим Істині, той її всюди невтомно шукає і сприймає її як найцінніший Господній дар із Джерела Життя, що освітлює шлях сходження до Світла. Істина змушує кожного проявляти себе в невпинному поступі, спонукаючи до оновлюючих змін і вдосконалювання. Вона небажана лінивим і затьмареним духам, адже Світло Істини, як сталь гострого меча, завжди викриває всі хиби і приховані задуми! На жаль, для багатьох людей Істина небажана, адже вона незручна для тих, хто прагне животіти, неначе паразит, серед привабливих оман у жаданні лише матеріальних цінностей і владування за рахунок інших.
Ісус знав, що більшість людства через небажання приймати Реальність, будучи заручниками власних облудних ілюзій, зустрінуть Слово Істини вороже, і волітимуть знищити, як саму Істину, так і її Приносителя! Він виразно наголосив, що на цій затьмареній Землі неможливий Мир, допоки люди є ворогами Світла.
Тому, хто відкриється для Істини, доведеться стати на її захист, щоб вона не пропала на Землі! А для цього кожному доведеться цілком перелаштувати всього себе відповідно до живої Істини, і це стане найтяжчою битвою, коли людина муситиме зруйнувати в собі стіни самообмеження, подолати свої зашкарублі помилкові уявлення і врешті позбавитися тьми в середині себе!
Ісус попередив, що Його Слово спонукає до вибору та призведе до духовних битв, поки люди не переможуть свої гріхи, послуговуючись животворної силою Істини, як духовним Мечем.
Жива Істина, немов удар Судного Меча, остаточно розділяє і відсікає те, що було «наполовину темним» або «наполовину світлим» від повноцінного — здатного сприймати Світло, чисто вібруючи в його випромінюванні. І лише після цього встановиться Мир, у якому людство спізнає Божу Любов.
В подальших словах Ісус указує про необхідність цілком зректися старого безцільного життя та всіх сталих обтяжливих зв’язків і людей, що не приймають живе Слово Істини й заважають поступу, закликав зректися всіх, хто духовно завмер. Він сказав про це образними словами: «Нехай мертві ховають своїх мерців!» (Мт. 8:22).
Апостол Павло в посланні до християнської общини серед юдеїв писав: «Адже Слово Боже — живе та дієве, гостріше за будь-який двосічний меч: воно здатне, пронизуючи, розділяти душу й дух, сягати глибини кожного, аж до суглобів, аж до мозку кісток і судити думки й наміри серця. І немає створіння, яке б сховалося від Нього, ніщо не сховається і є відкритим очам Того, Кому ми дамо звіт». (Євр. 4:12-13).
Меч, що його приніс Син Божий — це Знак Всепереможної Істини Божого Слова. Як духовний образ Меч означає розділення людей у Світлі Істини за світоглядом, а також невідворотність боротьби за і проти! Він пронизує все, як Промінь Світла, сповнений рушійної Сили, відсікаючи світле від темного, корисне від шкідливого, повноцінне від викривленого, живе від мертвого, розрубуючи не лише родинні й беззмістовні зв’язки за усталеними звичаями людей, а й взагалі — всі віджилі ідеї та застиглі мертві догми.
Те, що Ісус так виразно сказав про цей Знак боротьби за Істину, як про духовну зброю і духовне знаряддя остаточного Визначення, означає незворотність світоглядного розділення між людьми за суттю, прагненням, за їхнім справжнім волінням. І передусім це означає необхідність захищати Істину, битися за неї, бо прийшов час захисту справжніх Цінностей і відродження всього Істинного, якщо воно хоче жити далі, а не пропасти в хаосі розпаду.
Цінність будь-яких ідей і речей завжди визначається тим, яку власну ціну людина готова віддати за це, чи спроможна вона попри все захистити це, особливо коли йдеться про найдорогоцінніший, найзначущий скарб. На превеликий жаль, сьогодні людство цілковито поринає в хаос саме тому, що лідери думок, потрапивши в пастку викривлених ідей люцеферових слуг, утратили правильні споконвічні орієнтири духу та вже не здатні відстояти ті цінності, які досі були засадничими для земної цивілізації, і які формувалися також на основі Ісусова Слова. В якомусь безумстві під гаслом «не все так однозначно» одурманене людське суспільство добровільно відмовляється від здорового глузду, а заразом і від усіх базових критеріїв добра і зла, світла і тьми, переконавши себе у «відносності» існуючих понять! Небажання і неспроможність бачити реальність у гонитві за виправданням людських вад і ницих ідей, аби урівняти всіх за найнижчим ступнем духовної свідомості призвело до того, що визначальні поняття справедливості, любові, милосердя та гуманізму втратили істинні смисли, ставши ґрунтом для облудних маніпуляцій і зловживань ницої пітьми в усіх її личинах! Бій за Істину вже тут, і передній край протиборства проходить в свідомості кожного, де дух людський бореться за Світло в собі самому!
Про справжню суть такої Битви пише Абдрушин: «Вдумайтеся, коли я говорю, що ви мусите битися за Світло, то це має лише означати, що ви б'єтеся за Світло в собі, щоб незатьмареним зуміти набути його. Це не так, що ви мусите вступити в битву за БОГА, воюючи за НЬОГО! Суть протилежна — вам слід так сповнитися Тугою за Світлом, щоб на допомогу вам БОГ послав Своїх Воїнів. Отже, будьте напоготові, щоб ви ніколи не формували помилковий образ духовних звершень. Ви зможете встояти лише в тому разі, якщо правильно налаштованими не допустите в собі ніяких помилкових тлумачень». (Abdruschin. "Taubenfeier".1926). — —
Туга за Світлом стає дороговказом духовного Сходження, і водночас за Законом Притягання Спорідненого вказує помічним потокам Світла шлях згори вниз, де дух кожної людини — передній край Битви Світла та пітьми.
Розділення людей є природною дією в проявленні Закону Спорідненості, адже взаємно притягується лише споріднене й таке, що доповнює одне одного, утворюючи досконалість рівноваги, а все інше взаємно відштовхується. Отже, всі, хто несуть у собі прагнення до Світла, слідуючи Законам Божої Волі, відокремлюються від тих, хто користуючись Свободою Волі, слідують викривленими шляхами до пітьми в беззаконні власного воління. «Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто зі Мною не збирає, той розкидає» — Тобто, хто не відкриється для Божої Істини, той втратить усе!
Вказавши на Меч, який має розділити духовно пробуджених від лінивих і затьмарених та звільнити від обмежуючих пут (навіть родинних, що часто стають тягарями для живих духом), далі в Євангелії Син Божий в оцій значущій настанові каже про потребу жити за Істиною та слідувати в усьому за ним: «Хто не візьме свого Хреста [Істини] і не піде слідом за мною, той недостойний мене» (Мт. 10:38). Ісус Христос був втіленням Живого Слова Божого, і саме тому його Слова мають велику рушійну Силу і сповнені животворним змістом: «Я — Путь, Істина і Життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене» (Ін. 14:6).
Вважається, що Хрест означає суто страждання, бо Ісуса розіп’яли на дерев’яному хресті. Але зазвичай розп’яття як тогочасне знаряддя смертних тортур складалися з важких дерев’яних брусів і утворювали подобу літери «Т». Розп’яття Ісуса все ж відрізнялося, бо на ньому було невелике видовження, на якому зверху була прибита табличка, яку звелів зробити Пілат, із написом: «Ісус Назарянин. Цар Юдейський», і тому символічно розп’яття Ісуса набуло подоби хреста. І той хрест нагадує про Судний Меч неминучої Відплати!
Ісус оживляв в людях своїм Словом духовні образи, і завжди мав на увазі одвічне духовне, а не минуще земне, він вчив не стражданням, а навпаки — тому, як їх уникнути, як оминути смертельні загрози духовних оман, набути щастя у свідомому бутті, досягнувши врешті решт вічного Царства Духу. А це стає можливим лише, якщо людина свідомо понесе свій Хрест, радісно йдучи шляхом Істини — тобто візьметься вибудувати в собі свій власний шлях до Істини, волітиме сповнювати живими смислами своє буття, коли почне жити за Істиною Божого Слова! Саме рівнобічний Хрест (✚), зображення якого можна знайти серед найдревніших тисячолітніх артефактів, був споконвічно відомий людству як Священний символ — Знак Божественної Істини!
Символом Християнства став видовжений по висоті хрест , що його передусім пов’язують із розп’яттям, проте він несе в собі значно більший духовний зміст. Цей хрест потрібно ототожнювати саме з Мечем, який означає Меч Суду. Син Божий прийшов на Землю для того, щоби підготувати людей для прийдешнього остаточного Суду, принісши Істину своїм Словом, аби врятувати їх від занепаду й неминучої загибелі, бо через помилки людство заблукало у безпросвітному лабіринті власних хибних догм, викривлених ідей та ілюзій. Але люди через духовну затьмареність і зарозумілість не розпізнали Божу Любов, не сприйняли Божого Посланця і прирекли на жорстоке вбивство, розіп’явши Сина Божого як злочинця! Тим самим у зворотній дії Закону Відплати людство посилило для себе суворість справедливого Суду, через який спроможні пройти лиш небагато світлих духів людських.
Уявіть насамкінець такий образ: Меч Світла, як діюча Справедливість, що в Епоху Божого Суду стає непохитною віссю живих Духовних Терезів, на яких судять самі себе всі створіння, що під потужним тиском Божих Законів змушені проявляти своє справжнє єство, виявляючи власну достеменну суть усім своїм волінням, прагненням, своїми думками й вчинками. Шальки живих Терезів немовби висхідними спорідненими потоками сили одних підіймають угору, відкриваючи можливості до подальшого поступу, а інших, негідних світлих божественних дарів, витискають униз у розпад, позбавляючи можливості свідомого буття…
Боже Слово є Судним Мечем Духу. І якщо ти кличеш Бога, то ти також маєш бути готовим до дії Його справедливого Меча, який найпершим торкнеться саме тебе і зважить твій дух на істинність, перевіряючи на спорідненість Світлу — на відповідність до Законів Божої Волі!

Багато людей задля виправдання власних цілей і мотивації, особливо в часи смертельних битв, завжди закликають Бога на свою сторону і, щоб надати легітимності всім своїм діям та підкреслити свою перевагу над ворогом, виголошують: «Бог на нашому боці!». Але вони мусять усвідомити, що Бог є живою Любов’ю і Справедливістю, і несе Суд всьому.
Перебуваючи в недоступних для розуміння людей Висотах, Бог не бере участі й не допускає війн, що замислюють і розпалюють самі люди через власне свавілля. Він не приймає нічий бік, бо Він сам є Життям і Світлом, Він є живою Справедливістю і Законом, перебуваючи над усім Творінням. І це люди можуть бути на боці Його Волі, живого Закону або бути поза Законом, бути на стороні Світла Істини або ж неправди.
Тільки самі люди можуть стати на бік Світла, якщо діятимуть в Його Законах. Воно не прийде до тебе, якщо ти не прямуватимеш йому назустріч. Тут йдеться завжди про вибір, воління, наміри та вчинки, а також про смисли та ідеї, які людина підживлює своїм духом! Лише в дії людина стає на бік Світла та живого Закону. В дії, а не в спостереженні за земними подіями! Усі спостерігачі, стоячи осторонь потоків життя, не діють, і тому відкидаються геть.
Прийшов Час Меча — час остаточного поділу, відсікання світлого від темного, корисного від шкідливого, духовно живого від духовно мертвого. Всі стіни, які досі стримували Суд прибрані, нитки долі усіх людських духів остаточно розплутуються або ж розрубуються!
Для Землі та людства розпочався вирішальний новий Етап. Це і є Час Апокаліпсису, що дослівно означає — Одкровення, це час Відкриття і Проявлення кожного, хто живе на Землі. Апокаліпсис — час проявлення всіх, які вони є насправді. Кожен мусить проявитися, визначити свою позицію чітко і явно, словом і ділом. Кожен мусить показати, але не лише словами, а своїми діями — на чиєму він насправді боці — Світла чи пітьми!
Ніхто сьогодні не зможе перебувати в духовному сні, залишатися осторонь потрясінь, які спочатку може десь далеко відбуваються від нього, бо він змушений буде прокинутися, до нього вже скоро постукає Реальність, навколо якої він разом із подібними собі спорудив щільні стіни ілюзій і бажання жити порожнім життям споживача. Всіх захлисне вир невідворотних подій, Земля буде охоплена бурями, які зруйнують усе, що стоїть непевно й хитко, все, що є хибним, несправжнім і викривленим. Відбуватимуться битви та війни на різних рівнях, і кожного тепер торкнуться докорінні зміни всього світопорядку, доки світ не очиститься від усього старого, щоб спрямуватись до Нового, і поки що в очищеній свідомості оновленої людини не оживуть нові рушійні Смисли для будівництва цього Нового Світу!

© Олександр Ладік. (Київ. 2020).
Меч як вісь судних терезів


(Всі права на текст і ілюстрації належать правовласнику сайту graalsword.com Ладіку Олександру (Київ). Використання цього матеріалу частково або повністю можливо лише з зазначенням активного посилання на цю сторінку. У разі копіювання тексту чи ілюстрацій без активного посилання, це буде розглядатися як порушення авторського права і мати юридичні наслідки в правовому полі).Читайте: «Меч Грааля» 

Прочитано 1061 раз Последнее изменение Четверг, 11 Август 2022 23:01

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи