Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Жіночість / UA Избранное

Жіночість © Олександр Ладик / Alexander Ladik. 2013
 UA

Жіночість це:

– Вірність:
Залишайтеся завжди вірними собі, вірними власному відчуттю Справедливості, що має спиратися на відчуття Чистоти. Чистота — це відсутність всього зайвого. Чистота проявляється в Строгості та Природності! Відкиньте зі своєї душі зайве, і тоді ви ніколи не спіткнетеся, тому що цим ви відкриєте шлях Любові, що увіллється в вашу душу. Не зразу, поступово по крапельці наповнить її, і утворить той стрижень, який подібно Мечу Істини не дасть вам впасти.
– Захист:
Не підпускайте до себе нічого нечистого, такого, що викликає біль у вашому сонячному сплетінні й бентежить вас. Пітьма може отруїти вас непомітно і її буде дуже важко позбутися — тільки шляхом страждання (і не лише вашого, але й ваших близьких).
– Світло всередині вас:
Створіть у собі Вогнище Туги за Світлом, у якому має незгасно горіти той живий вогонь, що не обпікає вас і ваших близьких, а надихає, підтримує, даючи свої іскорки іншим, зміцнюючи й збагачуючи їхнє полум'я духу.
– Дороговказ і провід:
Навчіться прокладати правильні шляхи для ваших чоловіків і дітей. Не треба тягти їх на цей шлях, навчиться чекати. Але якщо вони визначили ваш шлях за правильний, не прибирайте свої руки, оберігайте своїх ближніх, прислухайтеся до них. Навчіться слухати і розуміти.
– Радість:
Навчіться радіти всьому, що дає вам Господь Бог і дякувати Його слугам. У радості молитва здіймається вгору, зміцнюючи ваш стрижень душі й наповнюючи його силою. В радості іскорки з вогника всередині вас розлітаються навколо, підживлюючи всіх оточуючих. Жінка не має бути суворою і нещасною. Це отруює інших. Навчіться бачити хороше навіть у дрібницях.
– Краса:
Бережіть красу, вона прокладає шлях вгору і вчить вас гармонії і справедливості.

© Наталія Ладік, 2013.

Читайте також: «Люби ближнього, як самого себе!»

Читайте: «Женственность»Flag Counter

Прочитано 1796 раз Последнее изменение Понедельник, 08 Март 2021 07:21

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи