Абд-ру-шин / Abd-ru-shin 

Статьи

Сходження Чорного Сонця. Час Битви зі Світовим Змієм (UA) Избранное

Час Сходження Чорного Сонця © Олександр Ладік / Alexander Ladik. 2019
 UA

СХОДЖЕННЯ ЧОРНОГО СОНЦЯ

Кожен свідомий людський дух у цей визначальний час змін, коли руйнується все старе і зароджується Нове, має тепер проявитись таким, яким він є насправді, чого прагне, що в собі плекає, бо його змусять до цього всі життєві обставини й світові події. Ніхто не зможе оминути всеохопної дії потоків живих Законів. І кожен мусить виступити вперед, щоб захистити те, що йому дорого! Цей виражений захист є вирішальною духовною битвою за цінності, які стають такими лише тоді, коли їх хтось може вберегти, відстояти за будь-яку ціну для себе!

Нині розпочався особливий, суворий період часу. Мовою живих духовних знаків і образів це зветься Час Сходження Чорного Сонця. Чорним, себто потойбічним, втаємниченим, воно було і є для всіх тих, хто не спроможний сприйняти й усвідомити його сутність і дію.
Чорне Сонце — це проявляння незнаної людству дії Законів Світла. Це все те, чого ніхто з людей не здатен був ні уявити, ні передбачити, усвідомити чи зрозуміти, як усе, що є прихованим! Промені Чорного Сонця уособлюють інші грані дії Божих Законів, яких  людина не може осягнути, і які мають владу все перетворювати й примушувати проявлятися. 
Коли Чорне Сонце сходить, то від цієї миті воно перестає бути чорним (невидимим, прихованим), бо відтепер стає проявленим, торуючи шлях усьому, що незримо зростало й ткалося, а нині проявляється зовні. Це схоже на те, коли полотно, на якому світла рука пряла точний візерунок світу, раптово вивертається із зворотної сторони зовні, і виворотний візерунок стає основним, а все зовнішнє стає виворотним! — Тобто земний світ, до якого всі звикли із всіма його усталеними поняттями, людськими правилами, законами, уявленнями і взаємостосунками — цілком руйнується, і реальність стає геть іншою!
Несподівано для всіх проявилася Україна. Саме про неї казали колись, що вона «стоїть на грані двох Світів», бо є певним Переднім Краєм на вістрі земних битв і перехресті, де перетинаються різні цивілізаційні шляхи, де стикається хаос і порядок, і по суті вона є «країною хаосу», де можливо все, бо майже нема обмежень. Хаос в певному значенні не тотожний суто безладу та руйнуванню, а означає стан речей, протилежний Застиглості, нерухомості, зашкарублості, коли мертві догми гальмують будь-який рух. Тому серед українців ніколи не вмирало прагнення до Свободи, і вони спроможні насправді віддати все за свою Свободу, взявши її за основу власного життя і поставивши для засади державності!
Україна стала країною Чорного Сонця, того сонця, якого ніхто не помічав. Її вважали незначущою і слабкою, яка ні на що не впливає, і яку сильні світові гравці воліли використовувати лише для свого визиску. Але тепер вона помітна всім, бо вийшла на двобій зі світовим злом, завдяки духовній силі українців, їх мужності та прагненню до справжньої Свободи, завдяки героїзму її захисників, великому піднесенню національної свідомості. Україна займатиме щодалі вагомішу позицію на світовій арені й відіграватиме для майбутнього людства ключову роль, вказуючи іншим нові шляхи для Поступу, бо вона створює нові смисли й живить споконвічні цінності, які майже втратили інші. Проходячи болюче очищення, крізь руйнування, смерть і страждання, скинувши ярмо минулих помилок і прокляття Карми, українська нація відродитися на даному Богом підґрунті, справжньому, втраченому колись, і стане незламною і сильною, адже витримає випробування, відкинувши все старе та гальмуюче, підійметься на нові висоти і творитиме нове життя в радісному будівництві й творчому русі! Україна, як Земля Героїв, сяятиме в променях Сонця, що несе Землі рушійну силу для нового життя!
Усе тепер має довести свою спроможність на життєздатність і саму можливість існування. А те, що виявиться недолугим, недорозвинутим чи неповноцінним і викривленим, мусить бути відкинуто геть, бо воно нездатне встояти в рушійних потоках Сили Світла, що несе Очищення.
День за днем буде здаватися, що все невідворотно котиться до прірви, і це відчувається вже сьогодні, що ми вже стоїмо біля самого її краю. В кожному виникнуть болісні відчуття, наче він помирає! Він відчуватиме в собі досі небувалий тиск звідусіль, який раптом із усією свинцевою вагою заважатиме йому дихати й жити. Відчуватиме, що він остаточно втрачає глузд від вируючого навкруги безладу, безумних вчинків і плутанини в думках усіх довколишніх! Кожен втрачатиме всі звичні життєві орієнтири й багато з того, що досі визнавалося як стале й непорушне. Багатьох охопить жах від усвідомлення неминучості світового краху та безсилля все це зупинити, уникнути чи відтермінувати, знайшовши собі хоча б де-небудь якийсь безпечний прихисток.
Усю Землю труситиме, стрясатиме локальними природними катаклізмами, соціально-політичними вибухами, проявами явної і прихованої глобальної війни, періодичними терактами, скрізь породжуючи в людях паніку і страх, аж до втрати відчуття реальності. В інформаційному просторі скрізь пануватиме брехня, через яку чимдалі важче буде розпізнавати правду. Мета дезінформації і терактів — викликати хаос, через який сили тьми (зокрема спецслужби Москви та інші) залякуватимуть світ, намагатимуться впливати на свідомість через паніку, що відчуватимуть мешканці всіх країн. Вони вже давно напрацьовували такі темні методи на основі власної теорії «керованого хаосу», і нині застосовуватимуть свої напрацювання там, де лише їм не перешкоджають. Цілеспрямовані інформаційні віруси створюватимуть у людській свідомості ілюзорну реальність, яка остаточно лишить багатьох людей останніх проблисків розуму.
Уявлення про світ зазнає разючих змін, зашкарублі в поверховості й застарілі релігійні чи однобічно наукові погляди виявлять свою неспроможність вивести людей із глухого кута та показати шлях порятунку. Багато людей, втративши в собі всі смисли й цілі в житті, деградують у духовному паралічі, безволлі та недолугості. Багатьох охопить зневіра й розпач, і хтось істерично шукатиме світла та благатиме про допомогу!
Світ більш не буде таким, яким був досі. Старе помирає, щоб з’явилося місце для народження нового. І для цього ґрунт має бути зораним і ретельно зрошеним, але для багатьох це стене неможливим, бо вони виявляться неспроможними витримати всі випробування!

 

БИТВА ЗІ СВІТОВИМ ЗМІЄМ

Світ і кожен, хто в ньому живе, немовби муситиме вивернутися зсередини назовні, щоби показати свою приховану суть, і визначитися, ким він є і що собою являє. Саме цей період колись передвіщали як Час Суду, коли кожна особистість проявлятиме свою сутність, щоби цим судити себе в живих Законах Творіння! І Страшним Судом для багатьох він зветься саме тому, що несе їм невідворотність рушійних змін, бо змусить їх втратити ґрунт під ногами, змусить назавжди залишити зону комфорту й безцільного існування, а насамперед тому, що вони найбільше страшаться показати себе, свою власну нікчемну порожнечу і духовну недолугість перед рушійними могутніми потоками животворних Божих Законів і відчути пекучий біль втрачених назавжди можливостей!
Вони боятимуться стикнутися з дійсністю, бо для них це є страшним сном, жахливою крижаною реальністю, на яку вони не зважали через власну духовну лінь, недолугість або зарозумілість і пихатість.
Настав той час, коли все, що сіялося, поступово формуючись і накопичуючись із тіньового боку, має проявитися на світ зовні. Це все те, що сіялось і чекало часу проростання, що було недороблено або відтерміновано, чи досі не мало змоги проявитися.
Під тиском Вищої Сили кожна особистість тепер мусить вибороти, що є для неї справжньої цінністю в житті.
Світовий Змій
Уявімо собі наживо цей образ: наближується чорний (таємничий, незнаний) руйнівний надпотужний Буревій, що загрожує знести вщент усе, що стоїть у нього на шляху. І він діє як могутній очисник, зносячи все, що попаде під пряму дію його страшного виру. Передусім — все недобре й шкідливе. Але ж і все, що є слабким, неповноцінним, кволим — так само приречене розвіятися Буревієм, як і все м'якеньке, що люди визначають «добрим і світлим» через власну духовну нездатність розпізнавати Правду.
Потужні рушійні хвилі згори відтепер невпинно і безжально руйнуватимуть усе на своєму шляху в Дії Закону, як це яскраво описувалося в образах одного з Вершників Апокаліпсису. Бо починається Час Очищення для того, щоб Земля з людством ще раз отримали змогу скинути з себе темний гніт, щоби не погрузнути в смертельному сні облудних ілюзій, що вже по всіх країнах викликають занепад і хаос, і це унеможливлює Спасіння навіть для найменшої частини людських духів.
Це Час Істини для Землі, людства, і кожної людини окремо.
Під могутнім зовнішнім тиском слабкі душі постають нині перед суворою вимогою прийдешнього часу: або вони прийдуть до тями і свідомо прикладатимуть всі зусилля, що ще мають, для духовного зростання, або, підкорюючись потужній силі зовні, цілковито й остаточно попадуть під влив більш сильних особистостей, коли все індивідуальне ніби поглинеться у волі сильнішого! Все це відповідає одному з одвічних Законів Всесвіту, в якому проявляється Божа Воля, і цей Закон визначає долю кожного. Колись Ісус казав про це: «Бо хто має, то дасться йому та додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має». (Матв.13:12).
Уявіть це, як потужний Буревій насувається на нас і наш дім, прагнучи розтрощити все вщент. Як все охоплюють силові хвилі, без будь-яких проміжків і можливості укритися, наче струмуючі звиви великого вихру, що стискає щодалі щільніше й сильніше, наче дія велетенського чорного Світового Змія. Цей змій є ототожненням суворого Закону, що насправді несе очищення, але цим також і великі руйнування!
Кожен свідомий людський дух має тепер виступити вперед, щоб захистити те, що йому дорого! Цей виражений захист є вирішальною духовною битвою за цінності, які стають такими лише тоді, коли їх хтось може вберегти, відстояти за будь-яку ціну для себе!
Кожен має відповісти на питання: «Ким ти є? Що ти являєш собою?» — Тобто що саме ти можеш запропонувати у виправдання свого буття і всього того, що ти насправді живиш, підтримуючи та зберігаючи власним існуванням!
І ти мусиш визначитися, зібратися на силі й виголосити, що саме для тебе є найдорожчим, і цим остаточно окреслити найцінніше, саме те, що ти зможеш оживити й втримати своїм духовним єством і жаром! Ісус про це колись сказав: «Адже де твій скарб, там буде і твоє серце» (Матв. 6:21).
Ти мусиш вийти навстріч страшного потоку Вітру і встати перед лицем того невідворотного й лякаючого, хто як Світовий Змій прийшов, щоби випробувати тебе і кожного, щоб посунути зі шляху Поступу або спрямувати далі, бо він діє як справедливий Закон. Відкинувши страх, ти мусиш перед ним, як перед лицем живого Закону, що охоплює тебе, виразно виголосити: «Ось я тут (такий-то), ось мій Меч (себто моя духовна сила й спроможність, якою я здатний захищати себе, свій рід, родину, свій скарб) і ось мої Цінності, які я волію захистити: моя віра, мої ідеї, мої переконання й прагнення, мій дім, моя земля, довірена мені Богом!»
Твоя визначальна битва за себе самого! Перед лицем справедливого Закону ти вимушений будеш прийняти цей бій, у якому ти доведеш, що все те, що ти здатен захистити, гідно бути збереженим для Творіння від остаточного розпаду! Ти мусиш показати в дійсності, що це варте права на існування, бо є для тебе великою цінністю. І ніхто в тебе цього не відбере, бо воно набуде підтримки Сили Закону!
А всіх, хто не здатен витримати бій, Змій знищить… Час для визначення настав. Земне людство або пройде через очищення і набуде вінця Переможця в Силі Світла, щоб продовжити потрібний духовний Поступ, або нестримно помчить до самого дна темної прірви. Тож нехай ці слова з Іоаннова Одкровення додадуть віри та сили всім, хто несе в собі незгасною іскру Божого Світла: «Будь вірний аж до смерті, і Я дам тобі вінець Життя».


© Олександр Ладік, Наталія Ладік. Київ. 21.03.2019.

Світовий Змій

Читайте також: «Шукайте в усьому Cмисли!»

Читайте: «Поле битвы Света и Тьмы на Земле»


Прочитано 7612 раз Последнее изменение Пятница, 09 Сентябрь 2022 00:28

http://moy-interer.ru - интерьер дома

http://fortstroi.com.ua - Строительство и ремонт

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Сопутствующие статьи